הצוות שלנו

גדי נחמן, חממי סיטי

גדי נחמן - יו"ר משותף 

Gadi@city-hm.com

קבלן רשום משנת 2008, מנהל תפעול בנכסי קבוצת חממי עזרא ובניו, העוסקת מזה כ-40 שנה ביזום, בניה ופיתוח בהיקפים נרחבים. 

אבי חממי, חממי סיטי

אבי חממי - יו"ר משותף 

Avi@city-hm.com

B.A במנהל עסקים וקבלן רשום משנת 1988.

מנהל בקבוצת חממי עזרא ובניו, העוסקת מזה כ- 40 שנה ביזום, בניה ופיתוח בהיקפים גדולים. החברה מתמחה ביזום פרויקטים וניהול נכסים ברחבי הארץ 

מושיק הלוי חממי סיטי

עו"ד מושיק הלוי - מנכ"ל 

Moshik@city-hm.com

L.L.B במשפטים 

ליאור סיגון, חממי סיטי

עו"ד ליאור סיגון - סמנכ"ל כספים 

Lior@city-hm.com

L.L.B במשפטים 

אלעד חממי, חממי סיטי

אלעד חממי - סמנכ"ל תכנון ופיתוח 

Elad@city-hm.com

B.A במנהל עסקים ושמאות מקרקעין 

עידן שירין, חממי סיטי

עידן שירין - מנהל פרויקטים 

Idan@city-hm.com

M.A בגישור ומשא ומתן